Srpen 2018

T(aj)emná

25. srpna 2018 v 1:29 | Emm |  Vzkazy..
Je noc. Procházím temnou ulicí, město vypadá jako opuštěné. Jsem tu úplně sama. V takových místech je člověk vždycky sám. Jen já a moje myšlenky, které dělají tuhle ulici ještě temnější.. Kam vede? Vidím v dálce slabé světlo, nebo se mi to jen zdá? Do dálky vidím špatně, odjakživa.

Ani mi pořádně nejde přemýšlet. Zůstat nebo jít? Když zůstat, tak jak? Když jít, tak kterým směrem? Proč mi všechno připadá tak náročné?

Přijde mi, jakoby na mě všechno útočilo. Všechno ze všech stran. Chci z této ulice utéct, ale pořádně ji neznám. Nevím, kterým směrem se vydat. Co když se vydám špatně a místo toho, abych z té ulice utekla, tak zaběhnu ještě dál, nevím totiž, v které části ulice se nacházím. Ani jestli není slepá. Nevím nic. Nevidím nic, jen tmu a v dálce něco, co ani nevím, jestli je pravda. Tak proč se vydávat zrovna za tím?

N. 1

14. srpna 2018 v 2:29 | Emm |  Ze života...
Proč je někdo v životě šťastný a jiný ne? Vždycky jsem si pokládala tuhle otázku. Vlastně jsem nikdy nepřestala. Každému se dějou příjemné i nepříjemné věci, tak čím to je, že to každý zvládá jinak. Je jasný, že člověk má různé povahy a každý jedinec je jedinečný, takže je to docela logický. Ale stejně to nechápu...