Listopad 2013

Téma týdne... ?

21. listopadu 2013 v 23:21 | ~Emme~ |  Téma týdne
Prsa jako téma týdne ? Jedině tady, protože pro někoho jsou prsa téma celoživotní...
Samozřejmě, že vím, co znamená to téma týdne. Ale v tomto spojení mi to přišlo minimálně úsměvné. :)

Někdo je spokojen sám se sebou, někdo ne. A tak je to ve všem.

Ale co kdyby byla možnost zažít týden, ve kterém bysme se věnovaly pouze svým prsům a ničemu jinému? Ne ovšem tak doslova. Byl by to týden, ve kterém bysme musely dělat něco nepříjemného (například člověk, který má arachnofobii, by musel žít ten týden v jedné místnosti s pavouky...je to blbost, já vím, ale jako příklad), ale odměnou by byla vysněná prsa na celý život...podle svých představ...takový prostě kouzelný týden, něco za něco. Zajímalo by mě, která by do toho šla. Protože ne každý je ochotný udělat cokoliv pro své sny. Asi už ale odbočuju od tématu.

Někdy jsem už i přemýšlela, proč zrovna prsa jsou to, co muže tak uchvátí. Asi to má původ někde hodně dávno. Jestli je to ovlivněno pudy... je to vlastně spojeno s rodinou, prsa jsou důležitá pro kojence, dítě je součást rodiny a člověk je odedávna řízen rozmnožovacím pudem... Že by muži podvědomě hodnotili to, jak bude jejich budoucí žena schopná kojit dítě ? Nevím no, každopádně něco na tom asi bude. Něco málo. Možná...

A teď doufám, že se mi o tom nebude zdát. -_-
Dobrou s kobrou...NE.....Dobrou s prsy ! Smějící se
(předchozí dva řádky asi logicky k sobě nejdou, ale to neva, aspoň teda mně ne)

Nesplnitelný sny...

5. listopadu 2013 v 20:19 | ~Emme~ |  Různé
Občas mám fakt pocit, že mě zabíjí moje sny...ty sny, který si nemůžu splnit a přitom bych tak chtěla.

Když se člověku splní dlouholetý sen, tak z toho má radost a je většinou šťastný. Jenže já mám už od mala sny, které pořád nemám šanci si splnit. Některý si možná za několik let splním, některý nejspíš nikdy. Nejhorší je, když vám ve splnění snu brání jedině to, že na to nemáte peníze!
Obdivuju lidi, kteří zvládnou udělat cokoliv a jít si za svým snem... Mně se to nikdy nepovedlo, vždy přišlo zklamání místo očekávaného splnění snu. Možná pro to mě teď mé sny spíš zabíjí, než abych snila o tom, jak by bylo super, kdyby se někdy splnily.

Jednou bych chtěla navštívit New York...tento sen mě ale naštěstí nezabíjí, věřím, že se tam jednou dostanu. :)


Dušičky

3. listopadu 2013 v 0:14 | ~Emme~ |  Různé
Sice už je po půlnoci, takže Dušičky byly vlastně včera...ale pořád je noc, takže - jedna svíčka (kterou jsme včera zapálili) pro všechny dušičky...